Eugenika

Eugenika
Životní energieTitul je skladem: ‹ 320
Novinka Novinka

Životní energie

Jak ji získat udržet a rozvíjet

Judith Anodea
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Rozvoj těla a ducha

Doporučená cena: 328.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-605-0
EAN: 9788081006050
Formát: brožovaná, 240 str., 160x235 mm
Rok vydání: 2019

Všichni víme, jaké to je být něčím „nabiti“. Může za to adrenalin, sexuální vzrušení nebo podráždění. Ale jak takovýto náboj využívat cíleně? 

V této knize je náboj výraz pro základní životní sílu, která námi protéká. Pohlíží na náboj jako na prostředníka mezi myslí a tělem, i jako na klíčovou ingredience v léčení. Přivede čtenáře k porozumění, jak náboj ovlivňuje celý náš život včetně našich vztahů. Zkoumá, proč někdy začneme být „přeplnění“ či „nenaplnění“, a radí, jak vytvořit rovnováhu pomocí vědomého nabíjení a vybíjení. Každá kapitola přináší jednoduchá cvičení, jak uvedené principy zavést do života.

Najdete zde řadu informací o různých typech nábojů spojených s různorodými potížemi a také způsob, jak tyto negativní vzorce odstranit. Vzniká tak nový pohled na lidské chování a emoce během traumatu, uzdravování a samoregulace. Hlavním autorčiným cílem je kompletní, originální a svěží pohled na možnost žít orgasmický, extatický a radostí naplněný život – fyzicky, emocionálně i na duševní rovině. 

Jestliže se váš náboj spojí se svým zdrojem, s univerzálním nábojem, pak jste doma!

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme