Eugenika

Eugenika
Karty - Tarot Rider Waite (karty + brožura)Titul je skladem: ‹ 30
Dotisk Dotisk

Karty - Tarot Rider Waite (karty + brožura)

Waite Arthur Edward
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Věštění, Tarot, Karty a komplety

Doporučená cena: 328.00 Kč

EAN: 9781038001702
Formát: Brožovaná, 48 str., 68x120
Rok vydání: 2017, 2022

Nejznámější druh tarotových karet na světě. Z jeho symboliky vychází většina všech ostatních výtvarných zpracování tarotu. Na rozdíl od druhé nejznámější sady - Crowley - je Rider-Waite mnohem více "vypravěčský". V podobě pestrých figurálních výjevů je totiž zobrazena nejen Velká, ale i Malá arkána (v Crowleyho tarotu jsou karty Malé arkány znázorněno pouze abstraktním uspořádáním daného počtu holí, mečů, Mincí a Sklenic). Všech 78 jednotlivých karet se zde dá velmi snadno interpretovat v souladu s vlastními pocity a představami. Rider-Waite tarot je proto ideální zejména pro toho, kdo žádné vykládací karty zatím ještě nemá.

Ke kartám je přiložena brožura se stručným návodem na to, jak karty používat a co znamenají. Každou kartu v ní najdete podrobně vysvětlenou podle toho, jak se může ocitnout při výkladu, včetně možnosti, pokud si ji vytáhnete otočenou vzhůru nohama.

Ve druhé části knížky se nacházejí návody na několik způsobů výkladu. Budete tak moci karty vykládat sobě i známým a naučíte se jim rozumět, i pokud jste úplní začátečníci. Tarot je vynikající pomůcka ve všech nejasných či těžkých situacích, při partnerských krizích, nebo prostě při hledání podnětů pro další osobní růst a vývoj. Inteligentní zábava, seriózní cena, psychologická první pomoc!

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme