Eugenika

Eugenika
O duších 1-4Zadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Připravujeme Dotisk 19.05.2022

O duších 1-4

Newton Michael
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Duše, smrt, nehmotné světy, Duchovní učení

Doporučená cena: 658.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-628-9
EAN: 9788081006289
Formát: Brož., 528 strán, 160 x 235
Rok vydání: 2020, 2022

Dílo Michaele Newtona je světově proslulé a výjimečné. Popisuje souvislosti a zákonitosti našeho bytí: proč se rodíme do různých podmínek, máme různé vlastnosti a čelíme konkrétním problémům, čemu se tím učíme, ale i co se děje po smrti a mezi jednotlivými inkarnacemi. To vše se tu vysvětluje tak precizně, detailně a systematicky, jako nikde jinde. 

Veškeré poznatky autor získal prostřednictvím hypnózy; po dobu mnoha let ji úspěšně používal u tisíců klientů. Pozoruhodné je, že určité zážitky jednotlivých osob byly nápadně podobné. Ty Newton vybral a utřídil podle témat. 

Každá tematická oblast v knize sestává z vysvětlení, myšlenek či komentářů autora, jež jsou „prokládány“ autentickými výpověďmi lidí, kteří se jeho průzkumu zúčastnili. 

 

Tato publikace je spojením čtyř knih: Cesty duší, Osudy duší, Učení duší a Vztahy duší.

(Ukázky textu můžete najít pod těmito tituly.) 

 

Cesty duší

Jak vypadá „návrat domů“ po smrti; jak se duše dělí podle barev a stupně vyspělosti; jak je to s duchovními průvodci.

 

Osudy duší

Jaký je rozdíl mezi různě vyspělými dušemi; jak si duše vybírá další pozemský život a nové tělo; jak si duše hledá partnery pro daný život.  

Učení duší

Jak je organizovaný duchovní svět; jak se duchové zemřelých spojují se živými; jak se opět setkáme s našimi milovanými po smrti; jak probíhá duchovní obnova energie a nové zrození duší.

Vztahy duší

Duševní partneři a spřízněné duše; duše, které nám ublížily; organizace skupin duší; přechod na pokročilejší úrovně; mladé duše; duše zvířat; volba těla; svobodná vůle.

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme