Eugenika

Eugenika
Odpovědi  z tichaTitul je skladem: ‹ 20

Odpovědi z ticha

Chappel Jeffrey
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 278.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-551-0
EAN: 9788081005510
Formát: brožovaná 216 str., 130x200 mm
Rok vydání: 2018

Tato kniha patří k tomu nejkvalitnějšímu, co nabízí současná ezoterická či spirituální literatura.  

J. Chappel na základě deníkových záznamů popisuje, jak dosáhl stavu „osvícení“ a co se dělo poté. Zároveň ukazuje, jak se do té doby snažil řešit různé běžné problémy (pracovní, vztahové, zdravotní a další) na základě rozhovorů s tím, co nazývá své „osvícené Já".  Podstatnou část knihy tvoří záznamy těchto rozhovorů. Odpovědi "vyššího Já" na autorovy dotazy přitom mohou být  inspirující pro každého z nás, protože jsou do velké míry univerzální. Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit se svým vlastním „osvíceným Já“ a nacházet tak moudré rady v  jakékoliv situaci. Je to totiž tá část naší bytosti, jež je přítomná v každém člověku a s níž se můžeme spojit, kdykoliv si to přejeme. 

Kniha slouží jako příklad procesu duchovního dozrávání až do okamžiku, jenž lze nazvat „dosažením osvícení“, ale také dál k návratu do běžného života po dosažení tohoto stavu. 

Autor je moderní člověk staršího středního věku žijící v současné západní společnosti a dokazuje, že mystické zkušenosti nesouvisí s pobytem v klášterech či ášramech ani se životem v přírodě či s jakýmikoliv jinými nezvyklými životními okolnostmi. Ani se žádnou konkrétní duchovní praxí – ačkoliv připouští, že velmi nápomocná je meditace. 

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme