Nejznámější příběh o Merkabě se nachází v Bibli. Každý rok slavíme narození Ježíše Krista a svaté období od 24. 12. do 6. 1. Tento přechod končí v den Tří králů. Tak, jako je ve spermii skrytý celý tvůrčí proces, zahrnuje toto období stopu světla ztělesnění Boha v Kristu a nadcházejícího roku. Příběh lze chápat symbolicky. Rodíme se v jeskyni, nevědomě, nevíme, kdo jsme a co je naším úkolem. Svatí Tři králové symbolizují naše síly, které můžeme rozvíjet a jež při našem narození čekají na probuzení. Jsou vedeny naším Vyšším Já, naší hlavní hvězdou, která je věčná a zcela vědomá. Koncem roku vcházíme ze starého období do nového. Znovuzrozené světlo by se v nás chtělo sjednotit se třemi aspekty, aby bylo nesmrtelné a věčné. Staré vzory a zážitky z minulosti chtějí toto světlo omezit, svázat a stísnit. Merkaba (hvězda) je Kristovo vědomí, jež v nás procitá. Jsme již spaseni. Je čas, abychom to pochopili. Merkaba je věčné pole světelného těla, diamantové vozítko, které se v nás rozvíjí, aby nás zavezlo domů." /> Eugenika » Merkaba

Eugenika

Eugenika
MerkabaZadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Připravujeme Dotisk 19.05.2022

Merkaba

Ruland Jeanne
Překlad: Denisa Súľovcová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 178.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-264-9
EAN: 9788081002649
Formát: Brožovaná, 132 str., 117x179
Rok vydání: 2012, 2022

Merkaba je krystalická světelná struktura; původní vzor, podle kterého vzniklo vše viditelné i neviditelné; světelná struktura, jež se nachází v každém organismu.

Merkaba nabízí neomezené možnosti. 

Jeanne Ruland vás na základě svých zkušeností uvede do praktické práce s Merkabou; vysvětlí vám, jak tato světelná struktura vypadá; jak se vytvoří tzv. pole Merkaby; jak Merkabu naprogramujete; a také uvede speciální meditaci. 

Autorka vám chce ukázat snadnou cestu, jak rozvinout vlastní potenciál, rozsvítit své světlo, využít vlastní sílu, a být tak spolutvůrcem života.

 

Úryvek: Nejznámější příběh o Merkabě se nachází v Bibli. Každý rok slavíme narození Ježíše Krista a svaté období od 24. 12. do 6. 1. Tento přechod končí v den Tří králů. Tak, jako je ve spermii skrytý celý tvůrčí proces, zahrnuje toto období stopu světla ztělesnění Boha v Kristu a nadcházejícího roku. Příběh lze chápat symbolicky. Rodíme se v jeskyni, nevědomě, nevíme, kdo jsme a co je naším úkolem. Svatí Tři králové symbolizují naše síly, které můžeme rozvíjet a jež při našem narození čekají na probuzení. Jsou vedeny naším Vyšším Já, naší hlavní hvězdou, která je věčná a zcela vědomá. Koncem roku vcházíme ze starého období do nového. Znovuzrozené světlo by se v nás chtělo sjednotit se třemi aspekty, aby bylo nesmrtelné a věčné. Staré vzory a zážitky z minulosti chtějí toto světlo omezit, svázat a stísnit. Merkaba (hvězda) je Kristovo vědomí, jež v nás procitá. Jsme již spaseni. Je čas, abychom to pochopili. Merkaba je věčné pole světelného těla, diamantové vozítko, které se v nás rozvíjí, aby nás zavezlo domů.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme