Eugenika

Eugenika
Dobrý zrak bez brýlíTitul je skladem: ‹ 40
Dotisk Dotisk

Dobrý zrak bez brýlí

Liberman Jacob
Překlad: Jarmila Valentová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Alternativní medicína, Zdraví, Cvičení /Těl., mentální/

Doporučená cena: 298.00 Kč

ISBN: 80-88913-47-0
EAN: 9788088913474
Formát: Brožovaná, 256 str., 130x200
Rok vydání: 2000, 2021

Tato kniha se věnuje poruchám zraku a nápravě naší schopnosti vidět úplně odlišným způsobem, než na jaký jsme zvyklí. Zve nás k tomu, abychom začali vidět nejen lépe, ale také jinak. (Proto má co říci nejen všem, kdo nosí brýle a touží se jich zbavit, ale i těm, kteří podle běžných kritérií vidí dobře.) 

Vidění totiž není funkcí očí, ale ducha. Proto pokud si chceme zlepšit zrak, musíme zjasnit své vnímání, být ochotní podívat se na ty stránky života a své pocity, před jimiž jsme dosud zavírali oči. Rozšířit své vědomí. Přestat se bát. 

Oční lékař J. Liberman vše staví na konceptu „bez námahy“: dívání se bez námahy, život bez námahy, učení a dosahování cílů bez námahy – zkrátka uvolněný přístup. Dokonce i lidské oko funguje optimálně při tzv. volném zaostření, kdy spontánně bloudí od bodu k bodu a nedívá se strnule pouze na jedno místo.

Samozřejmě se zde uvádějí různé konkrétní návody a praktická cvičení, abyste si mohli vše uvedené sami vyzkoušet. Avšak jak upozorňuje samotný autor, žádné cvičení samo o sobě není podstatné – podstatná je změna vědomí a celkového vnímání, jež pak následně a přirozeně umožní zraku, aby se mohl navrátit ke svému optimálnímu fungování. 

O pravdivosti uvedených souvislostí svědčí množství uvedených pozoruhodných případů osob, kterým se díky metodě Jakuba Libermana přímo zázračně zlepšil zrak, a to i při velmi silných dioptriích.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme