Eugenika

Eugenika
Karmická astrologie 4 - Karma přítomnostiTitul je skladem: ‹ 140
Dotisk Dotisk

Karmická astrologie 4 - Karma přítomnosti

Schulman Martin
Překlad: Kateřina Klapuchová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Astrologie, Karma

Doporučená cena: 198.00 Kč

ISBN: 80-88913-68-3
EAN: 9788088913689
Formát: Brožovaná, 112 str., 130x200
Rok vydání: 2001, 2021

Každá planeta v horoskopu představuje určitou oblast života, poznání, cítění či jednání. Autor překračuje běžný rámec jejich tradiční symboliky a dává jim nový význam. Rozděluje planety na „světla“ (Slunce a Měsíc), vnitřní planety (Merkur, Venuše, Mars) a vnější planety (Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto). Spojuje je podle toho buď s rozvojem vědomí a osobnosti, anebo s působením ve vnějším světě. 

Každá planeta je podrobně charakterizovaná podle toho, jak nás motivuje k pozitivnímu vnímání a jednání; k tomu, abychom naplnili své potřeby a zaujali své místo ve světě s plnou odpovědností za svůj život. 

Podle Schulmana se musíme naučit přijímat svět takový, jaký je, a pochopit, že změnit musíme především sami sebe a svoje vnímání. Jednotlivé planety a jejich vlivy jsou příležitostí – každá z jiné stránky a v jiné životní oblasti – na takovou změnu. Až poté můžeme měnit a přetvářet ten kousek světa, který obýváme a na nějž máme možnost působit. 

Čtyři knihy Karmické astrologie jsou víc než jen astrologickými příručkami. Jsou vysokým ezoterickým učením, které autor, jak sám tvrdí v úvodu ke Karmě přítomnosti, „dostal jako dar“.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme