Eugenika

Eugenika
Výživa podle pěti elementů + plakátTitul je skladem: ‹ 20

Výživa podle pěti elementů + plakát

Temelie Barbara
Překlad: Barbora Vlachová, Iva Wlaschinská
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Výživa, Zdraví, Alternativní medicína

Doporučená cena: 268.00 Kč

ISBN: 80-88913-93-4
EAN: 9788088913931
Formát: Brožovaná, 192 str., 130x200
Rok vydání: 2002

Tato kniha přináší mnoho nových, někdy šokujících informací o jedle, těle a myslení. Zejména nabízí praktické rady a doporučení, které vám pomohou dosáhnout fyzické a psychické rovnováhy prostřednictvím vaší stravy, což mimo jiné znamená prevenci nemoci nebo přidání léčebného procesu.

Výživa podle pěti elementů chce upozornit na některé zásady a pravidla, která mají své odůvodnění. Mnoho z nás již ví, že celý vesmír, a tedy náš vlastní organismus, funguje na principu vzájemné rovnováhy dvou energií - yin a yang. Autorka podrobně popisuje projevy jejich nerovnováhy, kterou výrazně ovlivňuje právě strava a způsob její úpravy. Vaše celododenní vitalita a nálada bude záviset od toho, co si dáte na snídani nebo čím si zatěžíte organismus počas dne.

Ačkoli určitě nemůžete jít do tohoto výživového systému najednou, určitě každého při čtení napadnou alespoň drobné změny, které by se mohli objevit i ve vašem jídelnem lístku. A malé změny jsou vždy základem velkých změn. Tato kniha vám k nim jistě pomůže. Po její přečtení v sobě pocítíte novou sílu a chuť cíleně se starat o své zdraví.

K knize je přiložen barevný plakát, přičemž tabulka rozděluje potraviny podle elementů a tepelných účinků (horké, teplé, osvěžující, neutrální, studené).

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme