Nejprve podrobně charakterizují jednotlivá znamení, a to zvláště v případě žen a zvlášť muže. Dělí je přitom do několika skupin na určité typy. Teprve pak přecházejí k analýze možných vztahů, přičemž nejprve pořádají jednotlivé páry - jako výsledek všech možných kombinací - do několika hlavních skupin podle určitého sytému, který v uspořádání čínského zvěrokruhu objevili. Každá skupina je něčím charakteristická a páry, které do ní patří, mají společnou základní filozofii nebo přístup k lásce a partnerství. Podle autorů může jít jeden ze 4 typů: romantické, filozofické, duchovní nebo hnízdové manželství (ať vás nemýlí pojem \"manželství\", kteří si autoři zvolili, a to z různých důvodů, které v knize vysvětlují). Analýze každé skupiny je věnován velký prostor a pro lepší pochopení autoři používají množství podrobně rozebíraných příkladů, většinou vztahy známých osobností z kultury a historie. Samozřejmě, že i každá dvojice v rámci skupiny je pak ještě charakterizována zvlášť, ale už jen několika větami. Zvláštní význam je přisuzován párem patřícím do tzv. vektorového kruhu, který autoři odvodili ze způsobu uspořádání čínského zvěrokruhu (to vše samozřejmě najdete v knize vysvětleno), a párem tvořeným stejným znamením.

Partnerství podle čínského zvěrokruhu je rozhodně zajímavou knihou, ale nejen proto, že představuje protiváhu mnohem většího množství knih o vztazích, vycházejících ze západní astrologie. Je pozoruhodná i pro způsob, jakým autoři zozoberajú možnosti a projevy partnerství resp. manželství." /> Eugenika » Čínský horoskop o partnerství

Eugenika

Eugenika
Čínský horoskop o partnerstvíTitul je skladem: ‹ 140

Čínský horoskop o partnerství

Akuratovová Žanna | Kvaša Grigorij
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Astrologie, Vztahy

Doporučená cena: 248.00 Kč

ISBN: 80-88913-86-1
EAN: 9788089227662
Formát: Brožovaná, 208 str., 130x200
Rok vydání: 2007

Dvojice ruských autorů si vybrala čínský zvěrokruh. Znamení čínského zvěrokruhu sice u nás známe, přece však o nich víme podstatně méně než o "našich", tzv. západních. Autoři této knihy se snaží tuto mezeru zaplnit.
Nejprve podrobně charakterizují jednotlivá znamení, a to zvláště v případě žen a zvlášť muže. Dělí je přitom do několika skupin na určité typy. Teprve pak přecházejí k analýze možných vztahů, přičemž nejprve pořádají jednotlivé páry - jako výsledek všech možných kombinací - do několika hlavních skupin podle určitého sytému, který v uspořádání čínského zvěrokruhu objevili. Každá skupina je něčím charakteristická a páry, které do ní patří, mají společnou základní filozofii nebo přístup k lásce a partnerství. Podle autorů může jít jeden ze 4 typů: romantické, filozofické, duchovní nebo hnízdové manželství (ať vás nemýlí pojem "manželství", kteří si autoři zvolili, a to z různých důvodů, které v knize vysvětlují). Analýze každé skupiny je věnován velký prostor a pro lepší pochopení autoři používají množství podrobně rozebíraných příkladů, většinou vztahy známých osobností z kultury a historie. Samozřejmě, že i každá dvojice v rámci skupiny je pak ještě charakterizována zvlášť, ale už jen několika větami. Zvláštní význam je přisuzován párem patřícím do tzv. vektorového kruhu, který autoři odvodili ze způsobu uspořádání čínského zvěrokruhu (to vše samozřejmě najdete v knize vysvětleno), a párem tvořeným stejným znamením.

Partnerství podle čínského zvěrokruhu je rozhodně zajímavou knihou, ale nejen proto, že představuje protiváhu mnohem většího množství knih o vztazích, vycházejících ze západní astrologie. Je pozoruhodná i pro způsob, jakým autoři zozoberajú možnosti a projevy partnerství resp. manželství.

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme