Eugenika

Eugenika
Život bez bolestiTitul je skladem: ‹ 400
Novinka Novinka

Život bez bolesti

Albert Lee
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Léčení, Cvičení /Těl., mentální/, Zdraví

Doporučená cena: 248.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-623-0
EAN: 9788081006203
Formát: brožovaná, 176 str., 130x200mm
Rok vydání: 2020

Příčinou téměř každé bolesti je svalová nerovnováha. To znamená, že některé svaly jsou zkrácené, zatímco jiné ochablé. V obou případech budou způsobovat napětí. Jednou z nejběžnějších příčin svalových nevyvážeností je špatné držení těla. Dokonce i když si myslíte, že máte správné držení těla, pravděpodobně tomu tak není. Mnoho nesprávných zakřivení netrénované oko nevidí. A co se týče vymlouvání se na věk, starší lidé nejsou ohnutí nebo pokřivení kvůli pokročilému věku, ale proto, že se křiví už dlouhou dobu.

Ale nevadí, vše se dá napravit! 

Naše těla jsou nástroje vybavené k zázračné samoléčbě. Stačí vědět, kde jsou ta správná tlačítka a spínače a znát systém nazvaný Integrovaná polohová terapie. A s tím se zde seznámíte. Tyto jednoduché techniky se používají k tomu, aby jemně a rychle obnovily rovnováhu vašeho těla a zbavily vás bolesti.  

Integrovaná polohová terapie může eliminovat nebo snížit bolest spojenou s mnoha běžnými potížemi, jako jsou bolesti hlavy a migrény, bolesti zad a krku, syndrom karpálního tunelu, omezená hybnost a sportovní poranění, syndrom horní hrudní apertury, ischias, zranění z jednostranného namáhání, fibromyalgie, tendonitida, plantární fasciitida a mnoho dalších. Tato kniha se zabývá třinácti nejběžnějšími potížemi. Dozvíte se, co přesně vám způsobuje bolesti, a získáte návod, jak se jich trvale zbavit. Léčebné postupy popsané v této příručce jsou založeny na třicetiletých klinických zkušenostech s úspěšnou léčbou desítek tisíc lidí. Jsou snadné a nezaberou moc času. 

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme