Eugenika

Eugenika
Sex v mořiTitul je skladem: ‹ 210

Sex v moři

Hartd Marah J.
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Záhady a zajímavosti

Doporučená cena: 338.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-676-0
EAN: 9788081006760
Formát: brožovaná, 256 str., 160x235 mm
Rok vydání: 2021

Tato kniha přináší nesmírně poutavé a vtipné vyprávění o neuvěřitelně pestrých, pozoruhodných způsobech, jak se rozmnožují různé druhy živočichů v mořích a oceánech. Od nepatrných tvorečků přes chobotnice, kraby, mořské koníky, rozmanité druhy ryb až po kytovce. 

Ačkoliv jsou zde uvedené informace podané opravdu originálně, jedná se o výsledky nejnovějšího vědeckého výzkumu. Publikace tudíž nejen kohokoliv zaujme a pobaví, ale rovněž odborně obohatí každého milovníka přírody. A v neposlední řadě apeluje na ochranu moří a oceánů.

Pokud jde o sexuální život, v přírodě nalezneme skutečné novátorství. A kde jinde hledat více ukázkové prostředí než právě v oceánu? Koneckonců tam to přece všechno začalo.

Sex pod hladinou povětšinou vůbec nepřipomíná pohlavní styk v našem pojetí. Výsledkem urputného boje o to, kdo se dokáže nejproduktivněji rozmnožovat, který trvá již několik stovek milionů let, jsou podivuhodné hříčky přírody. Pokud se začtete do tohoto obdivuhodného textu, budete žasnout mnohem více než při četbě erotického románu či sledování výstředního pornofilmu!

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)