Eugenika

Eugenika
Být mužemTitul je skladem: ‹ 130
Novinka Novinka

Být mužem

Svitko Jelena
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Vztahy

Doporučená cena: 228.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-596-1
EAN: 9788081005961
Formát: brožovaná, 160 str., 130x200 mm
Rok vydání: 2019

Aby byl muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý. 

Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy – nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ženy téměř totožní (byť s drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i životního stylu. 

Jelena Svitko ve svém aktuálním textu shromáždila informace obecného charakteru a rovněž konkrétní doporučení. Vychází přitom z pradávné lidové moudrosti – naturopatie. Vedle spousty rozmanitých receptů, rad a doporučení přináší také stručný teoretický výklad, na jehož základě si uvedené poznatky a informace lépe zapamatujete.

V knize najdete rozsáhlá, nesmírně důležitá fakta o mužském „kameni úrazu“ – onemocnění prostaty, a to včetně obrovského množství rad, receptů a návodů. K nim patří třeba i principy stravování pro muže se zdravotními obtížemi v urogenitální oblasti. Dalším významným tématem je pohlavní život: sexuální energii a její roli v lidském organismu je věnovaná celá kapitola. Přidána jsou rovněž zajímavá cvičení na produkci testosteronu. Závěrečná část knihy obsahuje soustavu cvičení pro celkovou léčbu a harmonizaci mužského organismu.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)