Eugenika

Eugenika
O původu člověkaTitul je skladem: ‹ 40
Novinka Novinka

O původu člověka

Mahátmové, Árjové, Atlanťané

Chatterij Mohini M. | Holloway Laura C.
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 248.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-580-0
EAN: 9788081005800
Formát: brožovaná, 176 str., 130x200mm
Rok vydání: 2019

Co je vlastně člověk z ezoterického hlediska? Jak si vědomí začalo vytvářet hmotná těla? Autoři – teosofové, žáci Heleny Blavatské, vysvětlují, jak došlo ke stvoření člověka a jak probíhala jeho evoluce. Předkládají fascinující fakta o tom, odkud  lidé pocházejí, jak se duchovně vyvíjejí a kam směřují. Tyto informace pocházejí od okultních zasvěcenců a starých indických mistrů. 

Dočtete se zde, jak se postupně utvářelo naše tělo a jeho pět smyslů, jak vznikla nutnost přijímat potravu i jak došlo k rozdělení člověka na dvě pohlaví, ale také jak se měnila a proč se objevila nevyhnutelnost smrti. A jak začal člověk mluvit, jak se rozvíjel jazyk? A co náboženství? Jak po nabytí hmotných těl lidé vnímali a komunikovali s bohy a duchovními bytostmi? Vždyť jakmile se zhmotnění člověka začalo prohlubovat, přestal vnímat božství v sobě... Zato se začala projevovat a rozvíjet lidská vůle a ego. 

Pozornost se věnuje i jiným bytostem, které žijí spolu s námi na této planetě: zvířatům i tzv. elementálům – neviditelným přírodním duchům. Probírá se i bájná Atlantida a Atlanťané a v tomto kontextu různé lidské rasy (jež se zde chápou v jiném než dnešním smyslu), které vznikaly v rámci duchovní evoluce lidstva..  

Závěrečná kapitola popisuje duchovní hierarchii člověka, tedy různé stupně duchovního poznání, zasvěcení a okultních schopností.

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme