Dozvíte se také, jaký je rozdíl mezi odpovědí, která skutečně pochází z Ákáše a odpovědí z našeho nitra. Vysvětlení je ilustrováno zajímavými rozhovory, které se uskutečnily v měřítku, takže máte jasnou představu o tom, co se děje." /> Eugenika » Ákášické záznamy

Eugenika

Eugenika
Ákášické záznamy Titul je skladem: ‹ 230
Dotisk Dotisk

Ákášické záznamy

Jak se k nim dostat a získat odpovědi

Howe Linda
Překlad: Sylva Mrázková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 268.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-242-7
EAN: 9788081002427
Formát: Brožovaná, 224 str., 130x200
Rok vydání: 2011, 2021

Ákášické záznamy jsou podle mnoha tradic a duchovních učení jakousi "kronikou lidstva", v níž jsou zaznamenány úplné informace o každém jednom člověku včetně jeho minulých i budoucích životů, jakož i informace o každé události ve vesmíru, jaká se kdy stala či stane. Registrátoři jsou duchovní mistři a andělé. Pokud obdržíte tyto záznamy, získáte informace nebo rady ohledně jakékoliv otázky. Autorka zná velmi jednoduchou metodu k tomu, jak to dosáhnout: prostřednictvím speciální modlitby. Vysvětluje, na co může být přístup k ákašickým záznamům dobrý, ale také upozorňuje, jaké naše otázky a požadavky nemají velký význam a pravděpodobně nám nepřinesou takovou odpověď, jakou chceme slyšet. Hlavně se zde však uvádí přesný návod, jak s ákášickými záznamy pracovat, včetně pokynů pro 3 speciální oblasti: uzdravování energie, uzdravování minulých životů a uzdravování negativního vlivu předků.
Dozvíte se také, jaký je rozdíl mezi odpovědí, která skutečně pochází z Ákáše a odpovědí z našeho nitra. Vysvětlení je ilustrováno zajímavými rozhovory, které se uskutečnily v měřítku, takže máte jasnou představu o tom, co se děje.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme