Eugenika

Eugenika
Ovlivňování reality 1 - Prostor variantTitul je skladem: ‹ 70
Dotisk Dotisk

Ovlivňování reality 1 - Prostor variant

Zeland Vadim
Překlad: Jana Kovářová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Motivace, Psychologie

Doporučená cena: 248.00 Kč

ISBN: 80-89115-96-9
EAN: 9788089115969
Formát: Brožovaná, 184 str., 130x200
Rok vydání: 2005, 2021

Unikátní ruský autor a jeho geniální metoda mistrovského ovládání svého života, která se stala světoznámou a nesmírně populární. 

Tato praktická filozofie umožňuje čtenáři vzít svůj život do vlastních rukou a stát se moderním zasvěcencem s obrovskou tvořivou mocí. Žijeme totiž ve vesmíru, kde paralelně existují různé možnosti, z nichž si pokaždé vybíráme tu, kterou právě prožíváme. Svou volbu ale můžeme měnit a přecházet tak z jedné roviny zážitků do zcela jiné! 

Podstata spočívá v novém pohledu na uspořádání našeho světa; v poznání zákonitostí a souvislostí, jež v tomto vesmíru působí.  Jestliže je známe a dodržujeme, stáváme se pány svého života a své vlastní skutečnosti. 

Nejde však jen o jakési arogantní, sobecké využívání vesmírných zákonů: oni sami od nás vyžadují, abychom k životu přistupovali s pokorou, odosobněním, naprostým přijímáním všeho, co k nám přichází, neodsuzováním a v neposlední řadě i s humorem.

Přesto je možností, z nichž si můžeme vybírat, cokoliv chceme, nekonečné množství. Všechny  existují paralelně v budoucnosti, současnosti i minulosti. Autor je nazývá „prostor variant“. Každý člověk dokáže svým vědomým záměrem ovlivňovat, která z různých potenciálních možností se stane jeho realitou. To se týká nejen výsledků plánů nebo událostí, ale i vztahu jiných lidí k vám. 

Ten, kdo se nechá inspirovat učením, jež autor nazval transurfing, zažije, jak se mu skutečnost doslova mění před očima: druzí se k němu začnou chovat laskavě, dveře, dosud beznadějně zavřené, se náhle otevřou, sny a touhy se začnou naplňovat. Avšak ještě hezčí než splněný sen je pocit svobody a dětského nadšení, jenž se vás zmocní, jakmile zjistíte, že opravdu dokážete žít jako strůjce vlastního osudu a ne jako bezmocné loutky, s nimiž si život krutě zahrává...

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme