Eugenika

Eugenika
Jak se dožít 120 letTitul je skladem: ‹ 40
Dotisk Dotisk

Jak se dožít 120 let

Kolektiv autorů
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Zdraví, Rozvoj těla a ducha, Cvičení /Těl., mentální/

Doporučená cena: 248.00 Kč

ISBN: 80-89227-41-4
EAN: 9788089227419
Formát: Brožovaná, 208 str., 130x200
Rok vydání: 2006, 2018

Kniha představuje učení lékaře Paula Bragga, který působil ve 20. století. Byl přesvědčen, že člověk má potenciál žít až do věku 120 let, a možná i víc. Sám byl naprosto zdravý a vysoce výkonný ještě i jako devadesátiletý; zemřel v důsledku nehody a při pitvě se zjistilo, že jeho organizmus neodpovídal věku 90, ale 30 let!

 

Systém Paula Bragga je založený na principech přirozeného ozdravování těla, k čemuž patří racionální stravování i hladovka, cvičení, otužování a udržování správného psychického stavu. Tato publikace představuje ucelený a systematický praktický plán na dosažení dlouhého a šťastného života. 

Text je rozdělený do 6 kapitol. V 1. kapitole se uvádí celkový přehled Braggovy metody a její základní principy. Najdete zde odpověď na otázku, jak se vyhnout procesu stárnutí. 2. kapitola se věnuje kostem a svalům, zejména páteři. Seznámíte se s ozdravujícími cviky, s otužováním, opalováním a pobytem na čerstvém vzduchu. 3. kapitola se zaměřuje na očistu těla od toxických látek a odpadu. Proces ozdravení a omlazení organizmu totiž začíná systematickou očistou krve, vnitřních orgánů a kloubů. 4. kapitola vám poví víc o správném stravování. 5. kapitola pojednává o stresu. Správná cesta k dlouhověkosti vede přes harmonizaci psychického stavu a stabilizaci emocí. Není náhoda, že všichni dlouhověcí lidé jsou dobrosrdeční a vnitřně vyrovnaní! Naučte se vnímat svět optimisticky a uvidíte, že budete žít dlouho a šťastně! 6. kapitola je zaměřená na zvláštnosti a specifika životního stylu u nás. Dozvíte se, proč někteří lidé dělají všechno správně a přesto nedosáhnou vytoužený výsledek, a získáte různé praktické rady, jak správně aplikovat to, o čem jste se zde dočetli. 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme