Eugenika

Eugenika
Energie myšlenkyTitul je skladem: ‹ 40
Dotisk Dotisk

Energie myšlenky

Light Sun
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Motivace, Psychologie

Doporučená cena: 198.00 Kč

ISBN: 80-89227-60-0
EAN: 9788089227600
Formát: Brožovaná, 152 str., 117x179
Rok vydání: 2007, 2019

Kniha popisuje principy a metody tvůrčího myšlení, díky nimž může člověk změnit svůj život a rychle dosáhnout vynikajících výsledků na každém svém kroku. Myšlenka má obrovskou sílu a je základem veškerého bohatství naší civilizace. Kontrola vlastních myšlenek pomůže člověku nejen k úspěchu, prosperitě a získání harmonie, ale zároveň mu umožní, aby plnohodnotně prožíval svůj život.

Mezi zajímavé myšlenky, které zde najdete, patří například proměna rozumu na průzračný křišťál; energie nečinnosti; vyšší matematika jasné mysli; člověk jako univerzální počítač; vysvětlení, co jsou to psychické viry; a další užitečné zajímavosti. Kromě teorie se zde nacházejí také cvičení a praktické psychotechniky.

Autor studoval filosofii a psychologii; působil v oboru infornačních technologií a transpersonální psychologie. Krom toho zkoumal různé náboženské směry i tajné spolky či řády a jejich vliv na společnost. Jeho hlavním záměrem je pomoct co největšímu počtu lidí, kteří bojují s destruktivními sklony a negativními návyky. Píše tak, aby čtenáře inspiroval ke změně myšlení a vnímání, ke kvalitnějšímu životu na vyšší úrovni. 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme