Eugenika

Eugenika
KybalionZadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Vyprodáno    Dotisk Dotisk

Kybalion

Tři zasvěcenci
Překlad: Richard Čábelka
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Magie a okultismus

Doporučená cena: 258.00 Kč

ISBN: 978-80-89227-74-7
EAN: 9788089227747
Formát: Brožovaná, 192 str., 117x179
Rok vydání: 2007, 2020

Všechno, co se dnes dočtete nebo doslechnete v rámci ezoteriky nebo duchovna, zejména co se týče "duchovnícho zákonů", které se skrývají za souvislostmi našich životů, se v podstatě objevilo již dávno v útlé knížečce a nauce zvané Kybalion. Jedná se o pokus stručně a zároveň celistvě podat a vysvětlit hlavní principy tzv. hermetické filozofie, na nichž stojí každé okultní, ezoterické a spirituální učení naší civilizace.

Těchto základních principů neboli zákonů je podle Kybalionu sedm. Právě tu je obsažena i slavná téza "jak nahoře, tak i dole". Rovněž dnes tak rozšířené a populární učení o "zákonu přitažlivosti" má kořeny už zde!

Co se týče původu tohoto spisu, ten je dost nejasný a záhadný. Napsal ho neznámý autor nebo skupinka lidí pod tajemným označením Tři zasvěcenci. Ani doba vzniku není známá, ale pravděpodobně to bylo někdy v 19. či počátkem 20. století.

Každopádně je to jedno z naprosto zásadních klasických děl v oblasti ezoteriky. Proto by nemělo chybět v knihovně žádného zájemce o spirituální rozměry života.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)