Eugenika

Eugenika
Hledání pravdy – Učení a praxe Strovoloského mágaTitul je skladem: ‹ 140
Novinka Novinka

Hledání pravdy – Učení a praxe Strovoloského mága

Joseph Daniel
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 298.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-626-5
EAN: 9788081006265
Formát: brožovaná, 208 str., 160x235 mm
Rok vydání: 2020

Daskalos, přezdívaný Strovoloský mág, žil na Kypru ve dvacátém století. Hned první kapitola této publikace vám přinese příběh jeho raného dětství, protože u tohoto mystika se projevily nezvyklé duchovní schopnosti už v sedmi letech. Dále se kniha zabývá rovněž jeho naukou i okruhem žáků, kteří si říkají Badatelé pravdy. Kniha postupně srozumitelně uvádí a rozebírá jejich doktríny a praxi – lze říct, že se jedná o systém ezoterického křesťanství. Každá kapitola pak přináší na závěr konkrétní cvičení (různé typy meditace, ale i postupy, jež přesahují do okultních praktik, jako je třeba vytvoření elementála, komunikace s anděly apod.), které souvisejí s duchovním růstem a výcvikem Badatelů pravdy. 

Daskalův systém podrobně popisuje a rozebírá náš svět a vesmír. Dozvíte se tudíž zajímavé věci, jako třeba že existuje až sedm úrovní vědomí, anebo že člověk se může projevovat jako nástroj dobra, ale také zla – mezi námi jsou lidští andělé i lidští ďáblové.

Mezi běžnými lidmi byl Daskalos známý hlavně jako léčitel s doslova zázračnými schopnostmi. Veškeré „zázraky“ však pro něj nebyly nic nadpřirozeného, ale naopak stály na důkladných znalostech hlubších zákonů tohoto světa. Kromě toho, Daskalos si byl dobře vědomý, že „všechno je mysl“. Navzdory svým vskutku podivuhodným schopnostem a znalostem zůstal celý život  neuvěřitelně skromný a pokorný, vedl navenek úplně obyčejný, velmi prostý život (měl i rodinu) a nezištně rozdával lásku a pomoc. 

Autor této knihy se učil přímo u Daskala, a to od roku 1989. Předmluvu napsala Daskalova dcera. Kniha poprvé vyšla v roce 2012.

Doporučit přátelům:


Dále doporučujeme