Eugenika

Eugenika
Theta léčeníTitul je skladem: ‹ 80
Dotisk Dotisk

Theta léčení

Stibal Vianna
Překlad: Eliška Prušová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Alternativní medicína

Doporučená cena: 428.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-329-5
EAN: 9788081003295
Formát: Brožovaná, 344 str., 160 x 235
Rok vydání: 2013, 2020

"Theta léčení" je samoléčebná metoda, na kterou vám postačí tato kniha - nemusíte chodit k žádnému léčiteli. Je to velmi účinná technika. Autorka se s její pomocí sama vyléčila z rakoviny a později byla svědkem mnoha doslova zázračných uzdravení své klienty. Její podrobná a důkladná kniha vás seznámí s celkovou filozofií léčení a zdraví. 

Dozvíte se, co je to stav theta, a naučíte se, jak se do něj dostat a napojit se na univerzální léčivou, tvůrčí božskou energii. Inspirující příklady ze života Vianna Stibal, jejích přátel, příbuzných a klienty vám ukáží, jak začít vnímat energii, rozvíjet intuici a pěstovat si víru. Živé spojení se Stvořitelem je totiž ten nejúčinnější prostředek, který vám nejenže pomůže vyléčit se, ale také prožívat život naplno a šťastně.

Stav theta sám o sobě není objevem autorky. Lidská mysl zná pět druhů mozkových vln: alfa, beta, gama, delta a theta. Stav theta je velmi hluboký stav uvolnění, který se používá například při hypnóze, ale dá se dosáhnout i při meditaci. Vianna se však, na rozdíl od těch, kteří využívají hypnózu, zaměřuje na dosažení a udržení si stavu theta v bdělém stavu, při vědomí.

 

Pro proces uzdravení a vůbec jakékoli změny k lepšímu je klíčové pochopit a podle možnosti změnit svá přesvědčení, tedy to, čemu věříme a co si o některých věcech myslíme. Základem metody theta léčení je tedy práce se svými přesvědčeními. Za tím účelem se v knize důkladně seznámíte s různými úrovněmi svého vědomí i podvědomí, s různými vzory myšlení, jakož is konkrétními příklady všelijakých názorů či přesvědčení. My lidé si nevědomě, pod vlivem určitých zážitků nebo autorit, vytváříme různé programy, podle kterých pak celá léta (často celý život) fungujeme. Pokud se naučíme tyto programy vnímat, chápat a přetvářet, získáme novou svobodu a mimo jiné se dokážeme i vyléčit - nejen z nemocí, ale vůbec z jakýchkoli potíží nebo problémů, které nás omezují a trápí.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme