Eugenika

Eugenika
Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčeníTitul je skladem: ‹ 140
Dotisk Dotisk

Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Stibal Vianna

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Léčení

Doporučená cena: 238.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-581-7
EAN: 9788081005817
Formát: brožovaná, 168 str., 130x200mm
Rok vydání: 2019, 2023

Tato knížka je určena lidem, kteří neztratili víru, že někde venku je člověk podobného smýšlení, osoba, která by mohla být tou pravou (nebo tím pravým). Někdo, kdo by sdílel stejnou vášeň, jež je svou povahou božská. Zjednodušeně řečeno, tato kniha je určena lidem, co hledají spřízněnou duši.

Nasměruje vás nejen k nalezení spřízněné duše, ale také k jejímu udržení. A pokud již svou spřízněnou duši máte, pomůže vašemu vztahu. 

Když Vianna Stibal pokročila s technikou Theta léčení dále a rozvinula práci s přesvědčeními, objevila mnoho klíčových domněnek, které souvisejí se vztahy a láskou. Jedna ze základních zní: „Kompatibilní spřízněnou duši není možné najít.“ 

Proto vám chce ukázat, jak svá přesvědčení změnit, jak najít spřízněnou duši a užívat si s ní láskyplný vztah. Věřím tomu, že pro každého z nás existuje výjimečná osoba. Najdete ji, jestliže budete dobře pozorovat svět kolem sebe, a Theta léčení vám v tom může pomoci. V čistém a božském theta stavu mysli jsme totiž schopni se propojit se Stvořitelem.

Autorka sama svou spřízněnou duši našla a žije s ní již mnoho let ve šťastném manželství – její rady a zkušenosti jsou proto věrohodné. Mohou pomoci nejen příznivcům Theta léčení, ale jakémukoliv čtenáři bez předchozí zkušenosti s touto technikou.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)