Eugenika

Eugenika
Plán vaší dušeTitul je skladem: ‹ 60
Dotisk Dotisk

Plán vaší duše

Nové vydání

Schwartz Robert
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 338.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-574-9
EAN: 9788081005749
Formát: brožovaná, 232 str., 160x235 mm
Rok vydání: 2018, 2023

Možná již znáte teorii, že si své životy plánujeme ještě před narozením. Pokud vám připadá vysoce nepravděpodobná, tato kniha vás možná přesvědčí, že to opravdu možné je a hlavně že to dává smysl. A pokud se vám tato představa líbí, zde najdete spoustu ohromujících podrobností a velmi zajímavých myšlenek či možných vysvětlení nejedné palčivé otázky. 

Robert Schwartz si k tomu zvolil velmi působivou formu: našel deset osob, které měly zájem spolupracovat s ním a s několika senzibilními či jasnovidnými osobami. Každý z těchto hlavních hrdinů zde vypráví svůj příběh a zároveň se účastní sezení s médiem, což odkrývá hlubší, neviditelné souvislosti odžitého dramatu, přičemž se vysvětlují i různé obecné záležitosti ohledně toho, jak to vlastně funguje v duchovní dimenzi. Výpovědi médií i účastníků jsou prokládány komentáři a úvahami autora knihy.

Před svým narozením si plánujeme právě ty nejnáročnější okolnosti, jež nás v životě potkají, a to v souhře s ostatními dušemi, které pro nás sehrávají důležitou roli. V příbězích této knihy lidé popisují, jak se vyrovnali s vážnou ztrátou, závislostí, postižením nebo vážnou nemocí a k čemu je to přivedlo. 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme