Ze všeho vyplývá jasný závěr: cílem lidského života na Zemi je evoluce vědomí." /> Eugenika » Neomezené možnosti člověka

Eugenika

Eugenika
Neomezené možnosti člověkaTitul je skladem: ‹ 100
Dotisk Dotisk

Neomezené možnosti člověka

Tichoplavovi Vitalij a Taťjana
Překlad: Miroslav Grass, Jitka Porupková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Záhady a zajímavosti, Věda, Literatura faktu

Doporučená cena: 358.00 Kč

ISBN: 80-89227-11-2
EAN: 9788089227112
Formát: Brožovaná, 240 str., 130x200
Rok vydání: 2005, 2024

Kniha přináší množství vědecky podložených faktů, které svědčí o tom, že každý z nás disponuje neuvěřitelnými schopnostmi.
Autoři postupují systematicky, jejich kniha má přehlednou strukturu. Vysvětlí vám, jaký je skutečný energetický systém živých organismů. Dnes je již prokázáno, že člověk má kromě fyzického těla i určité biopole (kterému se říká i aura a dělí se na různé "jemnohmotné těla"), kde jsou během celého života od momentu početí zaznamenávány všechny informace o daném jedinci. Lépe pochopíte, jak funguje náš mozek, paměť, rozum, emoce a vědomí včetně takzvaného podvědomí a nadvědomí. Od člověka se přesuneme k celému světu a vesmíru. Zvláštní pozornost se věnuje fenoménu času a odhalení, že vesmír funguje jako gigantický hologram. Dále se dozvíte se pravdu o různých záhadných jevech, jako je například filipínské léčitelství, astrální cestování, telepatie, teleportace, jasnovidectví a zhmotňování myšlenek. A navíc získáte přehled o nových vědeckých teoriích.
Ze všeho vyplývá jasný závěr: cílem lidského života na Zemi je evoluce vědomí.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme