Eugenika

Eugenika
Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůžeTitul je skladem: ‹ 30

Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže

Objevte své samoléčebné schopnosti

Scher Amy B.
Překlad: Karolina Slamová
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Alternativní medicína

Doporučená cena: 298.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-603-6
EAN: 9788081006036
Formát: Brožovaná, 224 str., 160x235
Rok vydání: 2019

V dnešní době existuje velmi mnoho terapií a metod, jak se léčit, jenže u většiny z nich je třeba pomoc další osoby. Tato kniha je unikátní tím, že vás naučí obejít se i bez cizí pomoci. Konkrétní techniky zajistí, že se nebudete muset spoléhat na nikoho jiného - vše bude záviset pouze od vás!
Zajímavé je zároveň, že to přitom není kniha jen pro nemocné. Nezabývá se totiž výslovně chorobami, ale spíše energií a emocemi - přesněji, narušením jejich souladu. Právě to je totiž pravou příčinou všech onemocnění, bolestí a potíží. Pokud se podaří rovnováhu obnovit, zákonitě se obnoví zdraví a dostaví se celková pohoda.
Proto je nesmírně důležité pochopit, co přesně není v pořádku, co je třeba pročistit či zharmonizovat. To vše se naučíte. Autorka vychází z vlastních úspěšných zkušeností, jakož i z toho, co pomohlo stovkám jejích klientů. Vysvětlí vám, které jsou čtyři hlavní oblasti nerovnováhy, a ukáže vám, jak se zbavit špatných, negativních přesvědčeni, emocionálně se uvolnit i změnit postoj ke stresu.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)