Očista kloubů napomáhá zlepšení jejich stavu či léčbě, ale zlepšuje také celkový stav organismu. Zde uvedené procedury jsou skvělé pro každého, kdo trpí artritidou, artrózou nebo jinými chorobami kosterně-svalové soustavy. Provádění kloubní očisty přitom není nijak složité. V knize se uvádí mnoho metod a postupů, jež umožňují absolvovat očistnou proceduru snadno a bezbolestně. Díky speciálním cvikům, bylinkám, obkladům a dalším jednoduchým formám pomoci navždy zapomenete na bolest a nepohodu. Tato příručka je skvělá i v tom, že vám nejprve srozumitelně vysvětlí, jak vlastně klouby v našem těle fungují a jaké jsou příznaky a formy jejich onemocnění. Poté následuje přehled rozmanitých receptů a návodů. " /> Eugenika » Očista kloubů

Eugenika

Eugenika
Očista kloubůTitul je skladem: ‹ 20
Dotisk Dotisk

Očista kloubů

Pročištění kloubů od A po Z

Kolektív
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Zdraví, Cvičení /Těl., mentální/, Léčení

Doporučená cena: 188.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-631-9
EAN: 9788081006319
Formát: brožovaná, 104 str., 130x200mm
Rok vydání: 2020, 2023

Očista kloubů napomáhá zlepšení jejich stavu či léčbě, ale zlepšuje také celkový stav organismu. Zde uvedené procedury jsou skvělé pro každého, kdo trpí artritidou, artrózou nebo jinými chorobami kosterně-svalové soustavy. Provádění kloubní očisty přitom není nijak složité. V knize se uvádí mnoho metod a postupů, jež umožňují absolvovat očistnou proceduru snadno a bezbolestně. Díky speciálním cvikům, bylinkám, obkladům a dalším jednoduchým formám pomoci navždy zapomenete na bolest a nepohodu.

Tato příručka je skvělá i v tom, že vám nejprve srozumitelně vysvětlí, jak vlastně klouby v našem těle fungují a jaké jsou příznaky a formy jejich onemocnění. Poté následuje přehled rozmanitých receptů a návodů. 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)