Theta léčení je ucelený léčebný i světonázorový systém, který je vhodným prostředkem ke změně našich přesvědčení, jimiž sami sebe omezujeme. Tato kniha má sloužit jako podrobný průvodce při procesu „kopání“, tedy hledání negativních přesvědčení, ale i jejich nahrazení novými, mnohem prospěšnějšími myšlenkami.  Je tu však jedna podmínka, kterou musíte splňovat, aby Theta léčení a metody popsané v této knize byly účinné. Musíte pevně věřit v energii, jež proudí úplně vším. Někdo jí říká „Stvořitel všeho, co jest“ nebo „Bůh“. Theta léčení však nemá nic společného s náboženstvím. Léčebné procesy nejsou omezeny věkem, pohlavím, rasou, barvou ani náboženstvím. Každý, kdo upřímně věří v Boha či jinou tvořivou sílu, může mít užitek z toho, co najde v této unikátní příručce." /> Eugenika » Theta léčení - Změna přesvědčení

Eugenika

Eugenika
Theta léčení - Změna přesvědčeníTitul je skladem: ‹ 50
Dotisk Dotisk

Theta léčení - Změna přesvědčení

Stibal Vianna
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Léčení, Zdraví

Doporučená cena: 268.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-625-8
EAN: 9788081006258
Formát: brožovaná, 200 str., 130x200mm
Rok vydání: 2020, 2024

Theta léčení je ucelený léčebný i světonázorový systém, který je vhodným prostředkem ke změně našich přesvědčení, jimiž sami sebe omezujeme. Tato kniha má sloužit jako podrobný průvodce při procesu „kopání“, tedy hledání negativních přesvědčení, ale i jejich nahrazení novými, mnohem prospěšnějšími myšlenkami. 

Je tu však jedna podmínka, kterou musíte splňovat, aby Theta léčení a metody popsané v této knize byly účinné. Musíte pevně věřit v energii, jež proudí úplně vším. Někdo jí říká „Stvořitel všeho, co jest“ nebo „Bůh“. Theta léčení však nemá nic společného s náboženstvím. Léčebné procesy nejsou omezeny věkem, pohlavím, rasou, barvou ani náboženstvím. Každý, kdo upřímně věří v Boha či jinou tvořivou sílu, může mít užitek z toho, co najde v této unikátní příručce.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)