Eugenika

Eugenika
Karmická astrologieTitul je skladem: ‹ 170
Novinka Novinka

Karmická astrologie

Schulman Martin
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Astrologie

Doporučená cena: 628.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-728-6
EAN: 9788081007286
Formát: Brož., 480 strán, 160 x 235
Rok vydání: 2024

Martin Schulman je jedním z nejpozoruhodnějších astrologů současnosti. Vlivy či vlastnosti naznačené jednotlivými prvky horoskopu chápe jako potenciál, jehož cílem není nic menšího než dovést jedince k osvícení, naplnění poslání a vyčištění karmy.

Severní lunární uzel určujě směr nového vývoje. Dům a znamení, kde se nachází, odhalují, co by měl člověk v tomto životě rozvíjet. Jižní lunární uzel naopak znamená, nač je zvyklý a čeho se nechce vzdát, čeho se však vzdát musí ve prospěch opačného přístupu, symbolizovaného uzlem severním.

Když je planeta retrográdní, má to zvláštní význam. Každá je podrobně analyzovaná ve všech znameních i domech: co symbolizuje, jak utváří osobnost a jakou karmu představuje.

Velmi důležitý je bod štěstí. Podrobně se zde vysvětluje jeho význam nejprve ve všeobecnosti a potom konkrétně podle postavení v horoskopu v domech a znameních; rovněž analyzuje jeho aspekty.

Karma přítomnosti představuje zvláštní výklad všech planet: podle toho, jak nás motivují k pozitivnímu vnímání a jednání; k tomu, abychom naplnili své potřeby a zaujali své místo ve světě s plnou odpovědností za svůj život.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Úryvek
Úryvek (PDF)