Eugenika

Eugenika
Jarga – Duchovní prax SlovanůTitul je skladem: ‹ 80

Jarga – Duchovní prax Slovanů

Kirovskij Vladimír
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 358.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-475-9
EAN: 9788081004759
Formát: Brožovaná, str., 160x235
Rok vydání: 2019, 2023

Tato kniha vám odhalí tajemství duchovního i fyzického rozvoje našich Předků pomocí pradávného árijského - a v současnosti slovanského - systému sebezdokonalování Živa-Jarga. Jak je známo, v době stěhování národů přinesly Árijci (Protoslovania) své védické poznatky a praktiky sebezdokonalování do Himalájí. Díky svému širokému rozšíření na území Indie se Živa-Jarga stala všeobecně známou jako jóga.
Současně se zachovala i v slovanských zemích - na území Ruska (Ukrajiny). Díky mudrcům a čarodějům - ochráncům slovanské védické tradice, se v současnosti Živa-Jarga aktivně rozvíjí a nadále přináší zdraví, krásu, štěstí a sílu všem, kteří otevírají svá srdce védické moudrosti Předků. Jelikož systém Živa-Jarga využívá sílu vesmíru - univerzální životní energii živi, přináší zkrátka zázračné výsledky!

Tuto knihu věnuji všem pozitivním lidem, kteří mají dostatek trpělivosti a síly nazývat mě svým učitelem (mudrcem). A také všem duchovním hledačům Pravdy, kteří nacházejí v sobě odvahu a nadšení podívat se do svého nitra hlouběji než všichni ostatní.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme