Eugenika

Eugenika
Geny jako příležitostTitul je skladem: ‹ 150

Geny jako příležitost

Jak si sami určujeme svůj genetický osud

Weikl Susanne
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Záhady a zajímavosti, Věda

Doporučená cena: 258.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-560-2
EAN: 9788081005602
Formát: brožovaná 130x200mm
Rok vydání: 2018

Ovlivňujete to, co se děje ve vašem těle, a máte moc nad svými geny. V tom se skrývá nesmírný potenciál pro zdravější život.

Tato kniha vám poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste své geny mohli vědomě ovládat. Získáte zcela nový pohled na své geny a změníte jejich naprogramování.

Myslíte si, že vaše dědičná výbava je vaším osudem, nemáte žádnou možnost ji ovlivnit a musíte se s ní spokojit? V tom případě se mýlíte. Své geny řídíte každý den, každou minutu a vteřinu. Nevědomky ovládáte, proč na stres reagujete bolestí hlavy, proč máte pomalou látkovou výměnu a proč vám v horku natékají nohy jako vaší babičce. Znalosti o tomto mechanismu vám otevřou škálu neomezených možností, abyste své geny mohli začít řídit zdravěji a především vědomě. 

Kniha je členěna tak, abyste se nejprve seznámili s genetikou a epigenetikou. Následují kapitoly Řízení genů v duševní rovině a Řízení genů v tělesné rovině. Zde na vás čeká množství snadných a zajímavých cvičení. Příklady z praxe v závěrečné části slouží pro další inspiraci. 

Opusťte vyšlapané cesty a vyzkoušejte nové, abyste si mohli utvářet své zdraví. Vydejte se s  autorkou za dobrodružným řízením genů!

Doporučit přátelům: