Eugenika

Eugenika
Tělo - dům mého životaZadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Vyprodáno     

Tělo - dům mého života

Bertheratová Thérése
Překlad: Ivana Kochanyiová - Goralčuková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Zdraví, Cvičení /Těl., mentální/, Alternativní medicína, Rozvoj těla a ducha

Doporučená cena: 168.00 Kč

ISBN: 80-88913-41-1
EAN: 9788088913412
Formát: Brožovaná, 144 str., 130x200
Rok vydání: 2000, 2011

Tato kniha o našem těle a o tom, jak s ním zacházíme - jak v něm žijeme - je fascinující a zcela výjimečná. Její autorka poskytuje originální usměrnění a vysvětlení hlubokých souvislostí. Je to nádherné, poetické, místy dojemné povídání o vnímání i nevnímání vlastního těla. O tom, jak málo stačí, aby se proměnilo, uvolnilo, osvobodilo, uzdravilo a přirozeně zkrásnělo. A spolu s ním i celá naše bytost a náš život.

Obsahuje i povídání o několika mimořádných průkopnicích, které zavedly a rozpracovaly úplně jiný přístup k fyzioterapii, než na jakém staví běžná západní medicína. Zároveň se zde setkáte s příběhy různých osob, které se uzdravily; ale i takových, jež se možnosti získat zpátky svou sílu lekly a rázně léčbu ukončily ve chvíli, kdy začala být velice nadějná...

Na závěr dostanete i návod na několik velmi jemných cviků, ty ale autorka nazývá "antitělocvik".Pomohou vám vcítit se do sebe, do svého těla i duše, do svého života i do života jako takového.

 

Ve Francii, kde má tato publikace i v ní uvedený přístup k tělesným potížím původ, je už několik desetiletí bestsellerem. Měla by být zdrojem inspirace a informací pro každého, kdo se věnuje nějaké formě léčení, terapie, cvičení a podobně, stejně jako pro toho, kdo má nějaké problémy, necítí se zcela fit anebo chce prostě zlepšit svůj celkový stav. 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme