Jeho projev je plynulý, jeho vyjadřování plné pohotových, velmi výstižných příkladů a přirovnání. Osho byl nepochybně nesmírně inteligentní a vnímavý; o všem opravdu důkladně přemýšlel, nic nepokládal za samozřejmost nebo hotovou věc, žádný názor či tradici jen tak neprobral. A byl to geniální řečník (ve skutečnosti nenapsal žádnou knihu - všechny Osho knihy jsou přepisem jeho přednášek, projevů a debat, které byly pedantně zaznamenávány). Čtení jeho projevů a odpovědí na otázky své žáky rozhodně probudí a nastartuje vašeho ducha i váš intelekt; bude to zážitek, který vás posune alespoň trochu za vaše dosavadní hranice, a tedy blíže k univerzální podstatě a pravdě - blíže k Bohu, k sobě ik druhým." /> Eugenika » Vše je dokonalé!

Eugenika

Eugenika
Vše je dokonalé!Titul je skladem: ‹ 190

Vše je dokonalé!

Osho
Překlad: Sylva Mrázková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Duchovní učení

Doporučená cena: 328.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-235-9
EAN: 9788081002359
Formát: Brožovaná, 288 str., 130x200
Rok vydání: 2011

Osho v této knize odpovídá na různé otázky svých žáků způsobem, který probouzí naše vědomí, protože otřásá zažitými představami a stereotypním myšlením. Rozebírá zenové koány, mluví o osvícení, o okamžiku "nyní", o všednosti, radosti, šílenství a lásce, o sexu a homosexualitě, ale například i o vesmíru a Měsíci. Vypráví vtipy a bláznivé historky, říká nesmysly, reaguje na otázku, zda je neomylný ... Oshove projevy vás překvapí, pobaví a občas možná i pohorší, ale určitě také inspirují.
Jeho projev je plynulý, jeho vyjadřování plné pohotových, velmi výstižných příkladů a přirovnání. Osho byl nepochybně nesmírně inteligentní a vnímavý; o všem opravdu důkladně přemýšlel, nic nepokládal za samozřejmost nebo hotovou věc, žádný názor či tradici jen tak neprobral. A byl to geniální řečník (ve skutečnosti nenapsal žádnou knihu - všechny Osho knihy jsou přepisem jeho přednášek, projevů a debat, které byly pedantně zaznamenávány). Čtení jeho projevů a odpovědí na otázky své žáky rozhodně probudí a nastartuje vašeho ducha i váš intelekt; bude to zážitek, který vás posune alespoň trochu za vaše dosavadní hranice, a tedy blíže k univerzální podstatě a pravdě - blíže k Bohu, k sobě ik druhým.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)