Eugenika

Eugenika
Život beze strachuTitul je skladem: ‹ 40
Dotisk Dotisk

Život beze strachu

Transformace negativních emocí

Sineľnikov Valerij
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Psychologie, Motivace

Doporučená cena: 208.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-423-0
EAN: 9788081004230
Formát: Brožovaná, 120 str., 117x179
Rok vydání: 2015, 2024

Tato sice útlá, ale inspirativní knížka učí, jak si poradit se strachem. V první řadě – jak strach rozeznat, uvědomit si jej, pochopit jeho příčiny i úlohu, již možná v našem životě sehrává. A dále – jak se jej zbavit, proměnit zaužívané představy na nové, které nás již nebudou oslabovat, ale posilovat.

Ukrajinský autor Sineľnikov je známý a oblíbený i u nás. Píše totiž velmi srozumitelným, dalo by se říci „lidovým“ stylem. Jde mu totiž o to, aby vysvětlil i běžnému člověku, jak to v životě funguje. Stačí alespoň trochu chtít a začít si všímat určité souvislosti. Každý má možnost obeznámit se s nimi, naučit se je chápat a začít používat vlastní rozum a vůli tak, aby žil spokojeně, šťastně a zdravě. 

Spoustě lidí však stále vyhovuje stav sebelítosti, protože se jim nelíbí, že by měli za svůj život převzít plnou zodpovědnost. Sineľnikov tyto dva možné přístupy k životu (Pán a Oběť) opakovaně zdůrazňuje, čímž lidem připomíná, že mají svobodnou vůli a velké možnosti řídit svůj život, řešit své problémy či uzdravit se ze svých nemocí.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme