Eugenika

Eugenika
Mysl léčí tělo Zadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Vyprodáno    

Mysl léčí tělo

Hamilton David R.
Překlad: Martin Kuhn
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Zdraví, Motivace, Psychologie

Doporučená cena: 358.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-228-1
EAN: 9788081002281
Formát: Brožovaná, 336 str., 130x200
Rok vydání: 2011

Kniha rozebírá moc vizualizace a pozitivního myšlení v souvislosti se zdravím. Autor představuje revoluční metodu tzv. kvantového léčení, která umožňuje měnit se již na úrovni atomů! Vysvětluje, jak se dá využívat imaginace a řízené myšlení v boji s bolestí či nemocí, a vypráví inspirující skutečné příběhy lidí, kteří se sami vyléčili. Nejzajímavějším přínosem této publikace je abecední seznam různých zdravotních problémů s konkrétními návody, co si při nich představovat, aby zmizely.

V úvodní části autor podrobně a odborně vysvětluje, jak spolu souvisí a vzájemně se ovlivňují procesy probíhající v našem mozku, v našem těle a v našem životě. Zaměřuje se na placebo, čili účinek léků, protože jim věříme. Uvádí množství zajímavých informací a příkladů z vědeckého výzkumu a medicínské praxe. Fascinující je například tvrzení podloženo experimentálními důkazy, že pozitivní představy vedou k mikroskopické změně struktury mozku. Jedná se o proces, který vyvolává skutečné biochemické změny, nejen subjektivní příjemné pocity. Mysl opravdu dokáže prostřednictvím vizualizace téměř bezprostředně formovat hmotu.
Po úvodní teoretické části knihy následuje část praktická. V ní vás autor naučí konkrétní využívat dva hlavní mentální prostředky: léčivé představy, které jsou jako filmové scény, kde jste vy hlavní postavou, a afirmace - pozitivní výroky, které si napíšete a pravidelně mluvíte (nahlas nebo v duchu). Navíc jsou v knize uvedeny skutečné příběhy lidí, které autorovo učení názorně přibližují. Jedná se o příběhy lidí, kteří byli nemocní (nádory, cukrovka, srdeční problémy, těžký úraz ...) a pomohly jim uvedené metody. V nich se podrobně rozebírá, co přesně pacienti dělali a proč to fungovalo.
Poslední částí knihy je abecedně seřazený seznam chorob a potíží (nejen fyzických, ale i psychických, jako například stres či deprese), ke kterým jsou uvedeny přesné pokyny, co konkrétně si při nich třeba představovat, aby se daný stav vyléčil nebo alespoň zmírnil. Právě tato část činí z knihy Mysl léčí tělo unikátní příručku pro každého, kdo se nechce poddat nemoci nebo si připadat vydán na milost a nemilost doktorem. Vezměte svůj stav do svých rukou, nebo alespoň ze zvědavosti vyzkoušejte zajímavé, příjemné a v podstatě i zábavné metody z této knihy!

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme