Eugenika

Eugenika
Skrytý význam nemocíZadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Vyprodáno    

Skrytý význam nemocí

Naučte se rozumět řeči vlastního těla

Tepperwein Kurt
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Léčení

Doporučená cena: 278.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-557-2
EAN: 9788081005572
Formát: Brož., 216 strán, 130 x 200
Rok vydání: 2018, 2019

Dnes nám už na boj s nemocemi nestačí léky, operace a odborníci. Pokud chceme být zdraví, musíme se ke zdraví dopracovat vědomým pochopením. A zrovna tato kniha nám v tom může velmi dobře pomoct.

Nemoci jsou odjakživa jedním z největších nepřátel lidstva. Kdo se snaží žít uvědoměleji a víc ovládat svůj život, má možnost dívat se na nemoc jako na posla, jenž nám přináší důležité informace o našem vývoji a nepřiznaných nebo neřešených potížích. Choroba se nás snaží navést na cestu, po níž bychom měli kráčet, abychom byli zdravějších a začali žít naplněnější život. Jak se ale naučit rozumět řeči nemoci? Co konkrétně se nám různé zdravotní a tělesné potíže snaží říct? Právě to odhaluje kniha německého autora Kurta Tepperweina. 

První část vysvětluje principy výše uvedeného pohledu na nemoc. Ve druhé části se rozebírají konkrétní onemocnění a zdravotní potíže, přehledně abecedně seřazené. Autor vysvětluje jejich skrytý význam, a poté uvádí návod nebo námět na to, jak jejich poselství přijmout, zpracovat a zužitkovat – tedy co je třeba v daném případě dělat.

Kniha Skrytý význam nemoci se může stát vaším důvěrným praktickým „lékařem“! 

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme