Eugenika

Eugenika
Kyvadlo - Jak ho používat (Komplet)Zadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Vyprodáno    Dotisk Dotisk

Kyvadlo - Jak ho používat (Komplet)

Kniha, kovové kyvadlo a 6 pracovních kruhů

Peymann Susanne
Překlad: Zuzana Žáčková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Věštění

Doporučená cena: 348.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-123-9
EAN: 9788081001239
Formát: Brožovaná, 158 str., 117x179
Rok vydání: 2009, 2019

Používání kyvadla je velmi snadné a výborně slouží při hledání odpovědí na různé otázky, při diagnostikování, zjišťování úrovně energie apod. Pokud si myslíte, že kyvadlo je jen pro senzibily a léčitele, jste na omylu! Tato příručka vám umožní používat kyvadlo právě tak dobře, jako kterémukoliv psychotronikovi či věštci.

Doprovodní příručka vás v první řadě seznámí s tím, co vlastně kyvadlo je a jak funguje. Následně vás naučí používat je při hledání odpovědí a rad v rozmanitých oblastech. Usnadní vám to přiložené pracovní listy - podklady se speciálními obrazci, nad kterými je třeba kyvadlem kroužit; těchto kruhů je šest a umožní vám ptát se kyvadla na tato témata: štěstí, úspěch, láska.

Je zde dobře vysvětlena celá podstata fungování a používání kyvadla. Ale zejména je tato knížka velmi praktická, podrobná, lehká a srozumitelná. Uvidíte, při čem všem se vám může hodit pomoc kyvadélka! Zdraví a potraviny, počasí, pocity, vztahy, cestování, zahradničení...

Autorka se přitom opírá o psychologii a seriózní souvislosti či zákonitosti; nejde zde tedy o žádnou pofidérní metodu, ale o něco, co má reálný a věrohodný základ.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme