Eugenika

Eugenika
Základní výklady TarotuTitul je skladem: ‹ 20
Dotisk Dotisk

Základní výklady Tarotu

Banzhaf Hajo
Překlad: Eva Urbánková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Tarot

Doporučená cena: 298.00 Kč

ISBN: 80-89115-16-0
EAN: 9788089115167
Formát: Brožovaná, 224 str., 170x240
Rok vydání: 2012, 2023

Pokud si chcete sami vykládat karty a vědět úplně přesně, co která karta ve výkladu znamená, tato příručka je na to ideální!

Každé kartě je věnovaná dvoustrana, kde najdete: Podrobný popis symbolů, jež jsou na kartě zobrazeny, a jejich významů. Obecný význam karty. Obecný význam karty v případě, že se ptáte na vztahy, anebo na práci. Význam karty v případě, že vám u výkladu vyjde jako tzv. kvintesence. 

Asi nejlepší jsou specifické významy karty podle toho, jaký výklad si zvolíte na jaké pozici v rámci tohoto výkladu se karta nachází. Pro tento účel kniha nabízí 3 výklady; ten nejvhodnější si můžete zvolit podle toho, co vlastně chcete pomocí karet zjistit. U každého se tahají 4 karty. Jsou to  Orákulum lásky, Kompas a Slepé místo. Orákulum lásky se týče vztahů: zjistíte, co si o vás myslí druhá osoba; jak vztah vnímáte vy; oč momentálně jde; a co máte dělat (rada). Kompas je použitelný u jakéhokoliv tématu, pokud chcete vědět, jak se  bude určitá záležitost vyvíjet. A nakonec Slepé místo je spíše psychologický výklad, jenž vám může pomoct uvědomit si, co máte ve svém podvědomí, jak působíte na druhé a co byste měli dělat, abyste lépe rozvinuli svůj potenciál anebo překonali určité problémy.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme