Eugenika

Eugenika
Cikánské karty v praxi (kniha + karty)Zadejte e-mail a budeme Vás informovat o dostupnosti:
Připravujeme Dotisk 02.05.2024

Cikánské karty v praxi (kniha + karty)

Vdovjaková Lenka
Překlad: Zuzana Šestáková
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Věštění, Karty a komplety

Doporučená cena: 498.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-131-4
EAN: 9788081001314
Formát: Brožovaná, 320 str., 120x180
Rok vydání: 2010, 2023

Sada tradičních věštěckých karet a mimořádně podrobná praktická příručka pro práci s Cikánskými kartami od nadané a zkušené slovenské autorky.
Cikánské karty jsou jiné než známější Tarot: v jistém smyslu poskytují konkrétnější a jednodušší odpovědi. Jsou památkou na staré časy, kdy lidem věštili osud kočovní nebo cirkusoví Cikáni. Pro běžný život byly podstatné takové věci, jako například zda se daný vztah skončí svatbou, zda je milý/á věrný/á, jak je to s penězi, dědictvím a různými spory, nebo zda člověku nehrozí nějaká nemoc, katastrofa či dokonce smrt. Přesně takové a podobné události zobrazují Cikánské karty. Jejich výklad by měl poskytnout tazateli podrobný a konkrétní obraz, epicky znázorňující danou situaci s jejím průběhem a vývojem. Cikánské karty rozpovídají příběh, který je třeba vědět přečíst na základě vzájemné souvislosti a postavení jednotlivých karet.
Kniha popisuje význam jednotlivých 36 karet i všech jejich možných kombinací ("každá s každou"), a to v upřesnění pro tyto oblasti: přítomnost, budoucnost, vztahy, práce, zdraví, osobnost, vnitřní růst/rada. Další část pro rychlejší orientaci uvádí stručný přehled významu jednotlivých karet v kategoriích: celkový význam, zdraví, charakteristika osob. No a na závěr se pochopitelně naučíte, jak vlastně Cikánské karty vykládat. Máte pět možností: vytáhnout si pouze jednu či dvě karty, nebo potom složitější rozložení s názvy Kříž, Podkova, Sedma a Pět párů.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme