Eugenika

Eugenika
Meditace pro zvýšení energieTitul je skladem: ‹ 120
Dotisk Dotisk

Meditace pro zvýšení energie

Thomson Donna
Překlad: Michal Skulina
Jazyk: český

Vydavatel: Eugenika
Kategorie: Meditace, Rozvoj těla a ducha

Doporučená cena: 328.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-134-5
EAN: 9788081001345
Formát: Brožovaná, 216 str., 117x179
Rok vydání: 2009, 2024

Vaše mysl umí zásadně ovlivnit, jak se cítíte i kolik máte energie; zda jste unavení a deprimovaní, anebo svěží a plní nadšení. Musíte ji na to ale vytrénovat a přesvědčit se, že to opravdu funguje.

Tato knížka je jasný, přehledný praktický nástroj. Každá kapitola obsahuje určitý druh duchovního cvičení: meditace, vizualizace, psychologická zamyšlení, práci s emocemi, fantazií i dýcháním, čištění energie, energetickou ochranu, a také rady pro vztahy a komunikaci s jinými lidmi. Všechny uvedené postupy jsou syntézou mnoha duchovních, meditačních a psychoterapeutických zdrojů či tradic, smíchaných s mnohaletou terapeutickou a léčitelskou praxí autorky. Většina z nich vám zabere jen pár minut a můžete je provádět v podstatě kdekoliv či kdykoliv, aniž byste k t omu potřebovali něco speciálního.

Naučíte se, jak energii zklidnit a nasměrovat tam, kam potřebujete; jak svoji energii chránit a čistit. A až zvládnete práci s vlastní energií, začnete pracovat i s energií druhých. Získáte větší rozhled a svobodu volby, zbavíte se starých vzorců myšlení a všelijakých bloků. A začnete využívat nekonečný zdroj energie, jenž se ve vás skrývá.

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (JPG PDF)
Úryvek
Úryvek (JPG PDF)
 
Dále doporučujeme