Eugenika

Eugenika
Co prozrazují ženská gestaTitul je skladem: ‹ 140

Co prozrazují ženská gesta

Kudrjašov Nikolaj
Jazyk: český

Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Vztahy, Psychologie, Rozvoj těla a ducha

Doporučená cena: 258.00 Kč

ISBN: 978-80-8100-542-8
EAN: 9788081005428
Formát: brožovaná, 176 str., 130x200mm
Rok vydání: 2018

Ruský psycholog se věnuje ojedinělému a zajímavému tématu: detailům našich běžných gest a pohybů, při jejichž určitém provedení můžeme dosáhnout lepších prožitků i účinků – v oblasti zdraví, psychické pohody, komunikace, vztahů a také sexuality. 

Autor odhaluje, kde se v motorice těla skrývají atributy ženského genu a kde najdeme projev genu mužského. Rozpracoval řadu metodických doporučení, jak používat gesta a neverbální komunikaci v různých životních situacích, a zejména pak v sexuálních vztazích.

 

Na Slovensku i v České republice se pravidelně organizují kurzy pod vedením samotného Nikolaja Kudrjašova. Hledejte zde: info@vlnazdravia.sk a www.vlnovepohyby.cz.  

Cílem této publikace je přimět čtenáře k zamyšlení nad genderově zaměřeným neverbálním chováním každého jedince. Možná v textu naleznete odpovědi na mnohé niterné otázky, jež jsou spojené s tím, jakého pohlaví jste. To vše může být zajímavé právě v dnešní době, kdy probíhají bouřlivé debaty ohledně nového vnímání pohlaví v rámci lidské rasy a odvážných (či snad až šílených) návrhů na jejich uzákonění.

Každé jednotlivé gesto, které je v knize analyzováno, je spojeno s ozdravnou, léčebnou a obohacující činností organismu, a to mnohem silněji, než si dokážeme představit. Tím je neverbální komunikace schopna přivést jedince na vyšší úroveň mezilidské komunikace a vztahů. 

Ostatně odborníci vždy tvrdili, že gesta – neverbální komunikace – jsou důležitější než řeč…

Doporučit přátelům:


Ukázka z knihy
Obsah
Obsah (PDF)
Úryvek
Úryvek (PDF)
 
Dále doporučujeme